stromectol tablets 3mg does ivermectin kill worms in dogs ivermectina bula preo will ivermectin kill ringworm in cattle ivermectina tabletas sirve para los piojos ivermectina preço pacheco ivermectin tablets for humans amazon ivermectina gotas dosis contraindicaciones

Vår strävan är att ge dig som kund bästa tänkbara service
beträffande belysningsteknisk rådgivning och projektering.

Våra projektörer är mycket kunniga och har mångårig erfarenhet av belysningsprojekteringar både inom- och utomhus samt hjälper gärna våra kunder med ljusberäkningar och visualiseringar.

 Medarbetare Sälj

Säljare distrikt VÄST

Ola Malmström - Regionchef Väst

Ola Malmström - Regionchef Väst

Ort: Göteborg
Telefon: 031-3614732
E-post: ola.malmstrom@nokalux.se

Christopher Van Leeuwen - Regionsäljare

Christopher Van Leeuwen - Regionsäljare

Ort: Göteborg
Telefon: 031-3614738
E-post: christopher.van.leeuwen@nokalux.se

Klas Fors - Teknisk säljare

Klas Fors - Teknisk säljare

Ort: Göteborg
Telefon: 031-3614735
E-post: klas.fors@nokalux.se

Anders Stenmark - Teknisk säljare

Anders Stenmark - Teknisk säljare

Ort: Karlstad
Telefon: 054-2244948
E-post: anders.stenmark@nokalux.se


 

Säljare distrikt SYD

Adam Hagström - Regionchef Syd

Adam Hagström - Regionchef Syd

Ort: Gislaved
Telefon: 0371-778699
E-post: adam.hagstrom@nokalux.se

Joacim Hallberg - Innesäljare

Joacim Hallberg - Innesäljare

Ort: Gislaved
Telefon: 0371-778698
E-post: joacim.hallberg@nokalux.se

Anton Karlsson - Innesäljare

Anton Karlsson - Innesäljare

Ort: Gislaved
Telefon: 0371-778621
E-post: anton.karlsson@nokalux.se

Bo Winter - Teknisk säljare

Bo Winter - Teknisk säljare

Ort: Helsingborg
Telefon: 042-4240999
E-post: bo.winter@nokalux.se


 

Säljare distrikt Nordost

Ragnar Pedersèn - Regionchef Nordost

Ragnar Pedersèn - Regionchef Nordost

Ort: Stockholm
Telefon: 08-52524313
E-post: ragnar.pedersen@nokalux.se

Leif Nordqvist - Teknisk säljare

Leif Nordqvist - Teknisk säljare

Ort: Stockholm
Telefon: 08-52524312
E-post: leif.nordqvist@nokalux.se

Johan Kjellsson - Teknisk säljare

Johan Kjellsson - Teknisk säljare

Ort: Stockholm
Telefon: 08-52524311
E-post: johan.kjellsson@nokalux.se

Magnus Orrby - Teknisk säljare

Magnus Orrby - Teknisk säljare

Ort: Örebro
Telefon: 019-2771261
E-post: magnus.orrby@nokalux.se

Ingrid Larsson - Teknisk säljare

Ingrid Larsson - Teknisk säljare

Ort: Örebro
Telefon: 019-2771262
E-post: ingrid.larsson@nokalux.se

Mikael Flemin - Teknisk säljare

Mikael Flemin - Teknisk säljare

Ort: Örnsköldsvik
Telefon: 0660-281919
E-post: mikael.flemin@nokalux.se


 

Kundsupport / Order

Taina Lindell - Kundsupport

Taina Lindell - Kundsupport

Ort: Töcksfors
Telefon: 0573-29652
E-post: taina.lindell@nokalux.se

Anna Olofsson - Kundsupport

Anna Olofsson - Kundsupport

Ort: Töcksfors
Telefon: 0573-29658
E-post: anna.olofsson@nokalux.se


Projektörer

Mårten Wikstrand - Projektör

Mårten Wikstrand - Projektör

Ort: Helsingborg
Telefon: 042-4240998
E-post: marten.wikstrand@nokalux.se

Anna-Maria Tjäder- Projektör

Anna-Maria Tjäder- Projektör

Ort: Helsingborg
Telefon: 042-4240997
E-post: mia.tjader@nokalux.se

Johanna Blomqvist - Projektör

Johanna Blomqvist - Projektör

Ort: Helsingborg
Telefon: 042-4240990
E-post: Johanna.Blomqvist@nokalux.se


Key Account Manager & Export

Camilla Alexandersson - Key account manager & Export

Camilla Alexandersson - Key account manager & Export

Ort: Göteborg
Telefon: 031-3614733
E-post: camilla.alexandersson@nokalux.se


VD - Försäljning och Marknad

Magnus Jonsson - VD

Magnus Jonsson - VD

Ort: Göteborg
Telefon: 0573-709316
E-post: magnus.jonsson@nokalux.se
Fredrik Reis - Försäljningschef & Marknadschef

Fredrik Reis - Försäljningschef & Marknadschef

Ort: Göteborg
Telefon: 031-3614734
E-post: fredrik.reis@nokalux.se


Marknad

Linda Plate - Marknadsansvarig

Linda Plate - Marknadsansvarig

Ort: Töcksfors
Telefon: 0573-709315
E-post: linda.plate@nokalux.se


Kundsupport & kontakt

För offert kontakta oss på e-post:
nokalux@nokalux.se

För order kontakta oss på e-post:
order@nokalux.se

Växel: 0573-296 50

Kundsupport: Taina Lindell 0573-29652
Kundsupport:
Anna Olofsson 0573-29658

Sociala medier

Här under hittar ni länkar till våra social medier:

facebook icon

linkedin icon

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev

Få senaste uppdateringarna från oss och håll er ajour med vår verksamhet!
Tryck på knappen nedan och fyll i formuläret:

nyhetsbrev btn